Продавець Білий Парус - комплексне обслуговування в сегменті HoReCa та B2B розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1183 відгуків
+380 (63) 180-10-91
+380 (63) 403-35-75
Ломоносова 34Б (офіс, склад знаходиться за іншою адресою), Київ, Україна
Білий Парус.com.ua
Залишити відгук
Хімія для вигрібних ям Вейст Тріт 50 г біопрапарат бактерії для туалету — ефективний засіб для септика, фото 2

Хімія для вигрібних ям Вейст Тріт 50 г біопрапарат бактерії для туалету — ефективний засіб для септика

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Біопрепарат Вейст Трит MICROZYME WT гранульований

для розкладання господарських відходів

у вигрібних ямах, септах, відстійниках і біотуалетах.


Біопорошок  (біопрепарат)  Вейст Трит  гранульований  (WTG) — це комбінація  мікробних   культур природних, науково спеціально відібраних (не модифікованих генетично) мікроорганізмів,  відібраних для природного та швидкого розкладання  біомаси  і знищення залишків і  відходів продуктів  живлення,  включно з нітратами та фосфатами в стічних водах, вигрібними ямах, септами. А також для  видалення неприємних  запахів.  Біопорошок (біопрепарат)  Вейст Трит  гранульований  складається із шести природних ґрунтових  аеробних та анаеробних факультурних сапрофітних мікроорганізмів,  відібраних та адаптивно селекціяованих за критеріями ефективності розкладання складних органічних сполук до води та діоксиду вуглецю, нітрифікації та денітрифікації, антагонізму до патогенної мікрофлори.   У біопрепараті (біопорошку) "Вэйст Трит"  живі мікроорганізми іммобілізовані (підібрані в сплячий стан) разом з органічною підкладкою  на живильному носії з кукурудзяного борошна. Микробы в  биопрепарате  Вейст Трит  суворо сапрофітні, тобто розкладають тільки неживі та мертві матеріали.

       Упродовж практично необмеженого циклу життя мікроорганізми постійно синтезують у зовнішнє середовище позаклітинні білки ферменти (ліполітичні, амілолітичні, гідролітичні, ліголітичні та ін.), каталізувальні розкладання складних органічних з'єднань до простіших засвоюваних бактерій адсорбцією через стінку клітки. Кінцевими продуктами є вода, вуглекислий газ, і легкий осад являє собою добриво багате на органічний азот. Біогенні елементи використовуються бактеріями для життєдіяльності в біогеохімічному циклі, накопичуючись в осаді в органічній формі. Час життєдіяльності корисних мікроорганізмів біопрепарату в середовищі наскрізних стоків лімітований тільки доступністю живлення.

      Діям біопрепарату забезпечується:
- Розкладання (біологічна деструкція) твердих частинок гною (органічних речовин лігину, целюлози, геміцелюлози, волокон, сечі) на воду, вугілля, нітрити, сульфати й екологічно безпечний легкий осад. Водночас натяг розріджується, втрачає до 70% від початкової маси.

— Ефективне використання й засвоєння біогенних елементів азоту, що містяться в гноді (амміак, фосфати, поліфосфати) мікроорганізмами в біогеохімічному циклі з накопиленням азоту в органічній формі. Унаслідок цього гній перестає становити небезпеку для рослин, викликати ерозію ґрунтів, забруднювати повітря викидами сірководню й аміаку.

- Знищувач викидів в атмосферу сірководню, аміаку. Зниження (локалізація) неприємних запахів.

- Багаторазова інтенсифікація мікробного самоочищення за параметрами різного переважання мікроорганізмів-санітарів функціональних за +22С (ОМЧ +22С) скорочують терміни виживаності патогенної та умовно патогенної мікрофлори з організму домашніх тварин, що функціонує за температур +30/+37С. Знищувач патогенної мікрофлори та скорочення термінів виживання гельмінтів спеціально виділеними мікроорганізмами-антагоністами завдяки конкуренції за джерело живлення та лізису. Маючи високу початкову мікробну кількість і постійно розмножуючись корисні бактерії та мікроорганізми-анатогіністи пригнічують ріст усіх контрольованих видів патогенної мікрофлори, багаторазово скорочуючи терміни їх виживання.

— Кінцевим продуктом є органічне добриво багате на органічний азот.

Зовнішній вигляд  біопрепарату (біопорошка) "Вейст Трит" являє собою сухий порошок пісочного  кольору із сильно  вираженим запахом добре підібраного ґрунту. Термін зберігання 5 років із моменту виробництва за температур +10/+45 градусів Цельсія. У разі потрапляння у вологе середовище (рідка-тверда фракція гною з вологістю від 50%) бактерії починають активно розмножуватися, використовуючи органіку як джерело живлення (вуглець).

Спосіб застосування:
Вміст пачки 227 г Вейст Трит  розмішайте з  10-20 літрами води й отримайте  готовий до використання продукт. Для досягнення найкращих результатів внесіть розведений продукт у вигрібну яму або унітаз через 24-36 годин після розведення.

 Норми внесення:

Для розкладання органічних відходів  будь-якого типу за  без сильної проточності, септиків,  біотуалетів, вигрібних ям 5-15куб.м. на термін  не менш ніж 4 місяці без додаткового внесення.


Під час очищення стічних вод харчових підприємств рекомендуємо:

1 Внесення:     3 кг на 1000 м3 стічних вод.
Профілактика: 1,5 кг на 1000 м3 стічних вод.
У разі перевищення БПК повторити обсяги початкового внесення.

Для досягнення найкращих результатів рекомендуємо забезпечити аерацію відстійника.

Застосування в біотуалетах:

1/8 пачки 200 г внести разом із відром води в порожній накопичувальний бак біотуалета.

Застосування в септах 3-5 куб.м для приватного будинку 4-6 постійних жителів:

1 Внесення:       1пачка 200 гр.
Профилактика:         50-100 г.

Застосування в дворових туалетах до 10кус.м:

Залежно від об'єму води  працює 6-12 місяців.

Паковання : Пакет  200 гр..
Форма: суха гранульована суміш
Цвет: пісочний
Запах: земляною
Рівень РН: 7.5
Температура застосування: 20-45 °C
Носій:  Кукурудзяне борошно
Концентрація : 2 млрд. КУО/мл
Зберігання: у сухому прохолодному місці поза впливом  сонячного світла.

Срок годности:  5 років

Основні
Країна виробникСША
Вага пачки (мішка)0.05 кг
Тип витратного матеріалуГранули
  • Ціна: 179,70 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner