Новинка
Подарок










Диспенсер туалетного паперу Rixo Maggio P176B універсальний тримач для рулонного та листового паперу
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Подарок к товару
Закажи и получи подарокВы экономите 100 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Диспенсер туалетного паперу Rixo Maggio P176B універсальний тримач для рулонного та листового паперу»
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Rixo Maggio P176B - універсальний диспенсер, дозволяє використовувати два види туалетного паперу, що дає можливість вибору витратних матеріалів та економії. Диспенсер призначений для стандартні рулонів туалетного паперу або листового туалетного паперу. Підходить для туалетних кімнат з середньою і високою інтенсивністю використання. Диспенсер обладнаний замком з ключем і вікном-індикатором для контролю наявності паперу.
| Колекція | Maggio |
| Призначення | Туалетная бумага, стандартный рулон или листовая |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Покриття поверхні | Глянец |
| Розмір витратних матеріалів | Листовая т/б 110x120 мм, или рулон диаметром 110 мм |
| Лезо для відриву | Вытяжное окно |
| Діаметр втулки | нет |
| Спосіб відкриття замку | Ключ |
| Вид кріплення | Настенное |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 170x150x125 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 180х155х140 мм |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0,4 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0,48 кг |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 36 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rixo |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0,4 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0,48 кг |
| Вид крепления | Настінне |
| Диаметр втулки | Немає |
| Колекція | Maggio |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 36 |
| Лезо для відриву | Витяжне вікно |
| Материал | Пластик |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Назначение | Туалетная бумага, стандартный рулон или листовая |
| Покриття поверхні | Глянец |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 170x150x125 мм |
| Розмір витратних матеріалів | Листова т/б 110x120 мм або рулон діаметром 110 мм. |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 180х155х140 мм |
| Спосіб відкриття замку | Ключ |
| Цвет корпуса | Черный |
- Цена: 521 ₴





