Подарунок






Відро для сміття 10л Відро з неіржавкої сталі матове Матовое ведро для мусора Сріблясте відро для сміття Кошики для сміття
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Відро для сміття 10л Відро з неіржавкої сталі матове Матовое ведро для мусора Сріблясте відро для сміття Кошики для сміття»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошик для сміття Rixo Solido WB103S. Урна виконана з двох циліндрів, одягаються один на одного, таке рішення дозволяє використовувати мішок для сміття і акуратно заправляти його. Зазвичай такі урни використовують у ванних кімнатах, в готелях, офісних приміщеннях. Урна виконана з шліфованої (матової) нержавіючої сталі. Корзина оснащена гумовим кільцем для захисту підлоги.
| Колекція | Solido |
| Призначення | Корзина для сміття |
| Об `єм | 10л |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Покриття поверхні | Матове |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 268х228х228 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 280х240х240 мм |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 1,80 кг |
| Вага приладу в упаковці (брутто) | 2,00 кг |
| Кількість упаковок у ящику, шт | 6 |
Товар доступний за безготівковим розрахунком з ПДВ + 5% до ціни
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 10 л |
| Матеріал | Сталь |
| Ширина | 228 мм |
| Висота | 268 мм |
| Вага | 1.8 г |
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид кошика | Універсальна |
| Тип кошика | Відкритий (без кришки) |
| Знімна кришка | Ні |
| Наявність педалі | Ні |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Поверхня | Матова |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 1.8 кг |
| Вага приладу в упаковці (брутто) | 2 кг |
- Ціна: 652 ₴


